4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | 4. Liga | mazowiecka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
53
39.85 %
Zwycięstwa gości
48
36.09 %
Remisy
32
24.06 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
232
średnia: 1.74
Gości
207
średnia: 1.56

Bramki stracone

Gospodarzy
207
średnia: 1.56
Gości
232
średnia: 1.74

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.51%
6 z 133
0.5
95.49%
127 z 133
20.3%
27 z 133
1.5
79.7%
106 z 133
35.34%
47 z 133
2.5
64.66%
86 z 133
57.14%
76 z 133
3.5
42.86%
57 z 133
75.19%
100 z 133
4.5
24.81%
33 z 133
85.71%
114 z 133
5.5
14.29%
19 z 133

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 15 11.28 %
2:2 14 10.53 %
1:1 10 7.52 %
2:1 10 7.52 %
3:0 9 6.77 %
1:2 8 6.02 %
0:0 6 4.51 %
1:0 6 4.51 %
0:2 5 3.76 %
2:0 5 3.76 %
2:3 4 3.01 %
4:2 4 3.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 4 3.01 %
3:2 3 2.26 %
3:1 3 2.26 %
0:4 3 2.26 %
3:3 2 1.5 %
1:3 2 1.5 %
0:3 2 1.5 %
1:4 2 1.5 %
4:0 2 1.5 %
0:7 2 1.5 %
3:4 1 0.75 %
4:3 1 0.75 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.75 %
5:3 1 0.75 %
3:5 1 0.75 %
2:5 1 0.75 %
5:2 1 0.75 %
1:5 1 0.75 %
5:1 1 0.75 %
5:0 1 0.75 %
6:1 1 0.75 %
6:0 1 0.75 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    53%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    10%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe