5. Liga mazowiecka II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | 5. Liga | mazowiecka II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
47.66 %
Zwycięstwa gości
44
41.12 %
Remisy
12
11.21 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
239
średnia: 2.23
Gości
199
średnia: 1.86

Bramki stracone

Gospodarzy
199
średnia: 1.86
Gości
239
średnia: 2.23

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.87%
2 z 107
0.5
98.13%
105 z 107
12.15%
13 z 107
1.5
87.85%
94 z 107
24.3%
26 z 107
2.5
75.7%
81 z 107
37.38%
40 z 107
3.5
62.62%
67 z 107
61.68%
66 z 107
4.5
38.32%
41 z 107
73.83%
79 z 107
5.5
26.17%
28 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 10 9.35 %
1:0 7 6.54 %
1:3 7 6.54 %
1:1 6 5.61 %
1:2 6 5.61 %
2:0 6 5.61 %
0:1 4 3.74 %
2:3 4 3.74 %
4:2 4 3.74 %
0:3 4 3.74 %
0:4 4 3.74 %
2:4 3 2.8 %
3:0 3 2.8 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 3 2.8 %
4:0 3 2.8 %
0:0 2 1.87 %
2:2 2 1.87 %
3:2 2 1.87 %
3:4 2 1.87 %
4:1 2 1.87 %
5:1 2 1.87 %
1:5 2 1.87 %
0:5 2 1.87 %
5:0 2 1.87 %
6:0 2 1.87 %
3:3 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.93 %
2:1 1 0.93 %
4:3 1 0.93 %
5:4 1 0.93 %
0:2 1 0.93 %
1:4 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
1:6 1 0.93 %
7:1 1 0.93 %
7:0 1 0.93 %
8:1 1 0.93 %
9:0 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    42
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    25%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe