Klasa B Warszawa V: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa B | Warszawa V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
51.61 %
Zwycięstwa gości
22
35.48 %
Remisy
8
12.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
182
średnia: 2.94
Gości
146
średnia: 2.35

Bramki stracone

Gospodarzy
146
średnia: 2.35
Gości
182
średnia: 2.94

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 62
0.5
100%
62 z 62
3.23%
2 z 62
1.5
96.77%
60 z 62
8.06%
5 z 62
2.5
91.94%
57 z 62
27.42%
17 z 62
3.5
72.58%
45 z 62
43.55%
27 z 62
4.5
56.45%
35 z 62
56.45%
35 z 62
5.5
43.55%
27 z 62

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 6.45 %
3:1 4 6.45 %
3:3 3 4.84 %
1:2 3 4.84 %
2:1 3 4.84 %
3:2 3 4.84 %
0:3 3 4.84 %
3:0 3 4.84 %
5:2 3 4.84 %
2:5 3 4.84 %
4:0 3 4.84 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 2 3.23 %
2:2 2 3.23 %
1:0 2 3.23 %
4:3 2 3.23 %
4:2 2 3.23 %
11:1 2 3.23 %
4:4 1 1.61 %
4:5 1 1.61 %
2:0 1 1.61 %
1:3 1 1.61 %
2:4 1 1.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 1.61 %
5:3 1 1.61 %
7:5 1 1.61 %
1:4 1 1.61 %
3:6 1 1.61 %
1:5 1 1.61 %
5:1 1 1.61 %
1:6 1 1.61 %
1:7 1 1.61 %
7:0 1 1.61 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    13
    24%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe