5. Liga mazowiecka I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | 5. Liga | mazowiecka I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
47.62 %
Zwycięstwa gości
40
38.1 %
Remisy
15
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
229
średnia: 2.18
Gości
191
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
191
średnia: 1.82
Gości
229
średnia: 2.18

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.95%
1 z 105
0.5
99.05%
104 z 105
6.67%
7 z 105
1.5
93.33%
98 z 105
20.95%
22 z 105
2.5
79.05%
83 z 105
48.57%
51 z 105
3.5
51.43%
54 z 105
70.48%
74 z 105
4.5
29.52%
31 z 105
80.95%
85 z 105
5.5
19.05%
20 z 105

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 8 7.62 %
0:3 8 7.62 %
1:2 7 6.67 %
1:1 6 5.71 %
2:2 6 5.71 %
3:0 6 5.71 %
4:0 6 5.71 %
1:0 5 4.76 %
2:0 5 4.76 %
3:1 5 4.76 %
1:4 5 4.76 %
0:2 4 3.81 %
1:3 4 3.81 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 2.86 %
4:2 3 2.86 %
0:4 2 1.9 %
7:0 2 1.9 %
0:0 1 0.95 %
3:3 1 0.95 %
4:4 1 0.95 %
0:1 1 0.95 %
3:2 1 0.95 %
4:3 1 0.95 %
3:4 1 0.95 %
4:6 1 0.95 %
6:4 1 0.95 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 1 0.95 %
5:2 1 0.95 %
1:5 1 0.95 %
5:1 1 0.95 %
6:2 1 0.95 %
0:5 1 0.95 %
1:6 1 0.95 %
6:0 1 0.95 %
2:9 1 0.95 %
8:0 1 0.95 %
10:1 1 0.95 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe