Liga okręgowa Siedlce: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Liga okręgowa | Siedlce
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
57
52.78 %
Zwycięstwa gości
40
37.04 %
Remisy
11
10.19 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
282
średnia: 2.61
Gości
228
średnia: 2.11

Bramki stracone

Gospodarzy
228
średnia: 2.11
Gości
282
średnia: 2.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.93%
1 z 108
0.5
99.07%
107 z 108
3.7%
4 z 108
1.5
96.3%
104 z 108
10.19%
11 z 108
2.5
89.81%
97 z 108
31.48%
34 z 108
3.5
68.52%
74 z 108
51.85%
56 z 108
4.5
48.15%
52 z 108
71.3%
77 z 108
5.5
28.7%
31 z 108

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 10 9.26 %
2:1 9 8.33 %
4:0 6 5.56 %
1:1 5 4.63 %
2:2 5 4.63 %
3:1 5 4.63 %
2:3 4 3.7 %
3:2 4 3.7 %
4:1 4 3.7 %
0:4 4 3.7 %
5:0 4 3.7 %
1:0 3 2.78 %
2:4 3 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 3 2.78 %
6:1 3 2.78 %
0:6 3 2.78 %
4:3 2 1.85 %
2:0 2 1.85 %
1:3 2 1.85 %
4:2 2 1.85 %
5:3 2 1.85 %
0:3 2 1.85 %
3:0 2 1.85 %
2:6 2 1.85 %
0:5 2 1.85 %
1:6 2 1.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.93 %
3:4 1 0.93 %
5:4 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
2:5 1 0.93 %
6:3 1 0.93 %
5:1 1 0.93 %
7:2 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %
7:0 1 0.93 %
0:7 1 0.93 %
11:3 1 0.93 %
13:1 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    32%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe