Klasa B Ciechanów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa B | Ciechanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
29
46.03 %
Zwycięstwa gości
25
39.68 %
Remisy
9
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
160
średnia: 2.54
Gości
129
średnia: 2.05

Bramki stracone

Gospodarzy
129
średnia: 2.05
Gości
160
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.17%
2 z 63
0.5
96.83%
61 z 63
3.17%
2 z 63
1.5
96.83%
61 z 63
14.29%
9 z 63
2.5
85.71%
54 z 63
30.16%
19 z 63
3.5
69.84%
44 z 63
52.38%
33 z 63
4.5
47.62%
30 z 63
74.6%
47 z 63
5.5
25.4%
16 z 63

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 5 7.94 %
1:2 4 6.35 %
2:3 4 6.35 %
1:1 3 4.76 %
2:2 3 4.76 %
2:1 3 4.76 %
4:1 3 4.76 %
0:4 3 4.76 %
5:0 3 4.76 %
0:0 2 3.17 %
3:2 2 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 2 3.17 %
0:2 2 3.17 %
1:3 2 3.17 %
3:0 2 3.17 %
1:4 2 3.17 %
5:1 2 3.17 %
6:2 2 3.17 %
0:6 2 3.17 %
3:3 1 1.59 %
3:4 1 1.59 %
4:6 1 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 1 1.59 %
5:2 1 1.59 %
4:0 1 1.59 %
1:5 1 1.59 %
2:6 1 1.59 %
1:6 1 1.59 %
6:1 1 1.59 %
10:1 1 1.59 %
10:0 1 1.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    19
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    14
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe